Zapisy na zajęcia artystyczne

Miejski Ośrodek Kultury w Radymnie ogłasza zapisy na zajęcia artystyczne na rok kulturalny 2020/2021.

Zapisy będą prowadzone w dniach od 24 do 28 sierpnia 2020 r.
w Miejskim Ośrodku Kultury w Radymnie w godzinach od 9:00 – 17:00.
Ilość miejsc jest ograniczona! MOK zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia zapisów w przypadku wyczerpania limitu miejsc o czym będziemy informować na stronie internetowej
www.mokradymno.pl oraz www.facebook.com/mokradymno

Poniżej proponowane zajęcia:

AKADEMIA MALUCHA – to wyjątkowe zajęcia, podczas których mali uczestnicy rozwijają się dzięki poznawaniu niesamowitego świata muzyki. W towarzystwie kolegów i koleżanek uczą się piosenek, zasad rytmiki, a także gry na instrumentach. Zajęcia te są z pewnością doskonałą inwestycją w przyszłość swoich pociech. Nie od dziś bowiem wiadomo, że muzyka doskonale wspomaga prawidłowy rozwój i łagodzi obyczaje. Zajęcia powstały z myślą o dzieciach w przedziale wiekowym 3-4 lata.

ZAJĘCIA WOKALNE – zajęcia w zakresie pracy nad ciekawym repertuarem, zróżnicowanym pod względem: wieku, charakteru, tematyki oraz stylistyki muzycznej. Praca nad emisją głosu, dykcją, recytacją, interpretacją piosenki, ruchem scenicznym oraz higieną głosu. Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 14 lat.

STUDIO PIOSENKI MOK – prowadzone przez Dorotę Gunię działa w Miejskim Ośrodku Kultury od września 1995 roku. Studio prowadzi zajęcia dla  młodzieży w wieku od 15 do 20 lat z potencjałem wokalnym, wymagającej doszlifowania swoich umiejętności, przede wszystkim dla tych, którym muzyka w duszy gra. Podczas zajęć szczególny nacisk kładziony jest na emisję głosu, dykcję, interpretację piosenek oraz pracę nad wyrazem scenicznym. W ramach SP działa zespół wokalny, który tworzą osoby już śpiewające, dysponujące dobrym głosem i chęcią do ciężkiej pracy, by śpiewać na głosy utwory coraz trudniejsze i coraz ambitniejsze.

CHÓR DZIECIĘCY „PICOLLO” –  wiek od 7 do 13 lat. Będzie to chór rozrywkowy z repertuarem współczesnym, atrakcyjnym dla dzieci i młodzieży. Ten rodzaj śpiewu wymaga jednak wyjątkowych predyspozycji: przede wszystkim znakomitego, najwyższej jakości słuchu muzycznego. Projekt umożliwia udział w zajęciach, doskonalenia techniki wokalnej. Zajęcia w chórze przygotują naszych podopiecznych do występów w koncertach oraz innych wydarzeniach organizowanych przez MOK.

Chętni do uczestnictwa w zajęciach wokalnych przygotowują piosenkę acapella (bez podkładu), którą zaprezentują podczas przesłuchań.

ZAJĘCIA TANECZNE – na zajęciach dzieci poznają czym jest taniec, rozwijają swój taneczny talent. Będą mogły zaprezentować wypracowane podczas spotkań układy taneczne w trakcie różnych imprez organizowanych przez MOK. Główną ideą zajęć jest kształtowanie i rozwijanie zainteresowań oraz uzdolnień tanecznych dzieci i młodzieży. Dzieci i młodzież w wieku od 5 do 18 lat.

ZAJĘCIA AKROBATYCZNO-BALETOWE – zajęcia dla dzieci mają na celu ogólny rozwój ruchowy dziecka, jak i naukę podstaw tańca klasycznego. Podczas naszych baletowych podróży uwrażliwiamy na muzykę i rytm, a także wprowadzamy najmłodszych w magiczny świat tańca. Dzieci w wieku od 7 do 14 lat.

PLASTYKA I RĘKODZIEŁO – zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapisz się na kreatywne warsztaty rękodzieła i plastyki ! Nie musisz mieć szczególnych uzdolnień plastycznych! Zapraszamy jeśli:

– chcesz zdobyć nową wiedzę,

– chcesz ozdobić swoje wnętrze pracami przez siebie wykonanymi,

– chcesz mieć okazję do poznawania nowych, ciekawych ludzi,

– potrzebujesz relaksu

ZAJĘCIA TEATRALNE – zajęcia wprowadzają do niezwykłego świata teatru. Dzieci i młodzież będą rozwijały swoją wyobraźnię i umiejętności poprzez działania twórcze z zakresu pantomimy, teatru słowa, cieni i lalek. Podróż poprzez emocje będzie niezapomnianym doświadczeniem i jednocześnie wspaniałą zabawą. Dzieci i młodzież w wieku od 9 do 16 lat.

 

 

 

Załączniki