Spektakl teatralny „Na pokuszenie” 16 kwietnia 2021 r.

Na pokuszenie

Dwie kobiety – Dojrzała i Niewinna – spotykają się, żeby wyśpiewać tajemnice swojego serca. Każda znalazła się w punkcie zwrotnym swojego życia i pragnie zmiany. Więc wyruszyły w podróż.

Dojrzała chce znaleźć równowagę po przejściach. Poskładać rozbity świat, uchwycić sens i właściwą miarę uczuć. Niewinna wprost przeciwnie – po raz pierwszy otwiera się na miłość. Marzy o namiętności, burzy uczuć, chce zagrać va banque z życiem. A miłość – wszystko jedno: czy budzi lęk, czy namiętność, przychodzi z aniołem w duszy czy z diabłem pod skórą, czy jej postać to seks gorący jak samum, czy raczej ciepła wdówka na zimę – nie opuszcza ich myśli. Pragną – i być zawsze z nim, i kochać jeszcze raz. Szepcą sobie sekrety i bawią się flirtami. Ich spotkanie jest czymś na kształt psychodramy. Ujawniają stłumione tęsknoty i bóle. Odkrywają przed sobą marzenia. To je oczyszcza i zbliża do siebie. A potem rozpala zmysły i ogrzewa do życia. Choć dzieli je czas i różni bagaż doświadczeń, to jednak stają się bliskie. Bo miłość z biegiem życia nie traci na smaku ani na wartości, tak jak nie tracą na urodzie piosenki, które składają się na ten spektakl.

Scenariusz i reżyseria: Jan Nowara
Scenografia: Marek Mikulski
Choreografia: Tomasz Dajewski
Kierownictwo muzyczne:
Jarosław Babula
Obsada: Mariola Łabno-Flaumenhaft, Dagny Mikoś

Czas trwania: 80 min

Data spektaklu: 16 kwietnia 2021 r.

Godzina: 18.00

Miejsce: Sala Widowiskowa MOK w Radymnie

Cena biletu: 20 zł

Sprzedaż biletów od dnia 8 kwietnia 2021 r. w MOK (pn.-pt. w godz. 8.00-16.00)

UWAGA! MOK zastrzega sobie możliwość przeniesienia spektaklu na inny termin ze względu na zmieniające się obostrzenia spowodowane pandemią COVID-19 !