Zapisy na zajęcia artystyczne 2021/2022

Miejski Ośrodek Kultury w Radymnie ogłasza zapisy na zajęcia artystyczne na rok kulturalny 2021/2022.

Zapisy będą prowadzone w dniach od 30 sierpnia do 03 września 2021 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Radymnie od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00.

Ilość miejsc jest ograniczona! MOK zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia zapisów w przypadku wyczerpania limitu miejsc o czym będziemy informować na stronie internetowej www.mokradymno.pl oraz www.facebook.com/mokradymno

Proponowane zajęcia:

AKADEMIA MALUCHA – to wyjątkowe zajęcia, podczas których mali uczestnicy rozwijają się dzięki poznawaniu niesamowitego świata muzyki. W towarzystwie kolegów i koleżanek uczą się piosenek, zasad rytmiki, a także gry na instrumentach. Zajęcia te są z pewnością doskonałą inwestycją w przyszłość swoich pociech. Nie od dziś bowiem wiadomo, że muzyka doskonale wspomaga prawidłowy rozwój i łagodzi obyczaje. Zajęcia powstały z myślą o dzieciach w przedziale wiekowym 4-5 lat.

ZAJĘCIA WOKALNE W STUDIU PIOSENKI MOK – zajęcia w zakresie pracy nad ciekawym repertuarem, zróżnicowanym pod względem: wieku, charakteru, tematyki oraz stylistyki muzycznej. Praca nad emisją głosu, dykcją, recytacją, interpretacją piosenki, ruchem scenicznym oraz higieną głosu. Zapraszamy dzieci od 6 roku życia.

CHÓR DZIECIĘCO-MŁODZIEŻOWY „PICOLLO”Będzie to chór rozrywkowy z repertuarem współczesnym, atrakcyjnym dla dzieci i młodzieży. Ten rodzaj śpiewu wymaga jednak wyjątkowych predyspozycji: przede wszystkim znakomitego, najwyższej jakości słuchu muzycznego. Projekt umożliwia udział w zajęciach, doskonalenia techniki wokalnej. Zajęcia w chórze przygotują naszych podopiecznych do występów w koncertach oraz innych wydarzeniach organizowanych przez MOK. Zapraszamy dzieci od 6 do 12 roku życia. O przyjęciu na zajęcia wokalne decyduje instruktor na podstawie przesłuchania.

CHĘTNI DO UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH WOKALNYCH PODCZAS ZAPISÓW ZAPREZENTUJĄ DOWOLNĄ PIOSENKĘ ACAPELLA (bez podkładu).

ZAJĘCIA TANECZNE – na zajęciach dzieci poznają czym jest taniec, rozwijają swój taneczny talent. Będą mogły zaprezentować wypracowane podczas spotkań układy taneczne w trakcie różnych imprez organizowanych przez MOK. Główną ideą zajęć jest kształtowanie i rozwijanie zainteresowań oraz uzdolnień tanecznych dzieci i młodzieży. Dzieci i młodzież w wieku od 5 do 15 roku życia.

ZAJĘCIA BALETOWE Z ELEMENTAMI AKROBATYKI – zajęcia dla dzieci mają na celu ogólny rozwój ruchowy dziecka, jak i naukę podstaw tańca klasycznego. Podczas naszych baletowych podróży uwrażliwiamy na muzykę i rytm, a także wprowadzamy najmłodszych w magiczny świat tańca. Dzieci w wieku od 7 do 9 roku życia.

PLASTYKA I RĘKODZIEŁO – zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapisz się na kreatywne warsztaty rękodzieła i plastyki ! Nie musisz mieć szczególnych uzdolnień plastycznych! Dzieci od 7 roku życia.
Zapraszamy jeśli:

– chcesz zdobyć nową wiedzę,

– chcesz ozdobić swoje wnętrze pracami przez siebie wykonanymi,

– chcesz mieć okazję do poznawania nowych, ciekawych ludzi,

– potrzebujesz relaksu

Karty uczestnictwa w zajęciach znajdują się w załącznikach.

Załączniki