Zapisy na zajęcia artystyczne na rok 2023/2024

Miejski Ośrodek Kultury w Radymnie ogłasza zapisy na zajęcia artystyczne na rok kulturalny 2023/2024

Zapisy będą prowadzone w dniach od 04 do 06 września 2023 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Radymnie od poniedziałku do czwartku w godz. 8:30-16:30.

Ilość miejsc jest ograniczona! MOK zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia zapisów w przypadku wyczerpania limitu miejsc o czym będziemy informować na stronie internetowej www.mokradymno.pl oraz www.facebook.com/mokradymno

! ! ! PROSIMY O SZCZEGÓŁOWE ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM ZAJĘĆ DOSTĘPNYM W ZAŁĄCZNIKU ! ! !

Proponowane zajęcia:

AKADEMIA MALUCHA – to wyjątkowe zajęcia, podczas których mali uczestnicy rozwijają się dzięki poznawaniu niesamowitego świata muzyki. W towarzystwie kolegów i koleżanek uczą się piosenek, zasad rytmiki, a także gry na instrumentach. Zajęcia te są z pewnością doskonałą inwestycją w przyszłość swoich pociech. Nie od dziś bowiem wiadomo, że muzyka doskonale wspomaga prawidłowy rozwój i łagodzi obyczaje. Zajęcia powstały z myślą o dzieciach w przedziale wiekowym 4-5 lat.

ZAJĘCIA WOKALNE W STUDIU PIOSENKI MOK – zajęcia w zakresie pracy nad ciekawym repertuarem, zróżnicowanym pod względem: wieku, charakteru, tematyki oraz stylistyki muzycznej. Praca nad emisją głosu, dykcją, recytacją, interpretacją piosenki, ruchem scenicznym oraz higieną głosu (zespoły wokalne dziecięce i młodzieżowe, dla zaawansowanych śpiew solowy). Zapraszamy dzieci od 7  roku życia.

CHĘTNI DO UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH WOKALNYCH PODCZAS ZAPISÓW ZAPREZENTUJĄ DOWOLNĄ PIOSENKĘ ACAPELLA (bez podkładu).

ZAJĘCIA TANECZNE – na zajęciach dzieci poznają czym jest taniec, rozwijają swój taneczny talent. Będą mogły zaprezentować wypracowane podczas spotkań układy taneczne w trakcie różnych imprez organizowanych przez MOK. Główną ideą zajęć jest kształtowanie i rozwijanie zainteresowań oraz uzdolnień tanecznych dzieci i młodzieży. Dzieci i młodzież w wieku od 6 do 15 roku życia.

ZAJĘCIA BALETOWE Z ELEMENTAMI AKROBATYKI – zajęcia dla dzieci mają na celu ogólny rozwój ruchowy dziecka, jak i naukę podstaw tańca klasycznego. Podczas naszych baletowych podróży uwrażliwiamy na muzykę i rytm, a także wprowadzamy najmłodszych w magiczny świat tańca. Dzieci w wieku od 7 do 15 roku życia.

ZAJĘCIA TEATRALNE – zajęcia wprowadzają do niezwykłego świata teatru. Dzieci i młodzież będą rozwijały swoją wyobraźnię i umiejętności poprzez działania twórcze z zakresu pantomimy, teatru słowa, cieni i lalek. Podróż poprzez emocje będzie niezapomnianym doświadczeniem i jednocześnie wspaniałą zabawą. Dzieci i młodzież w wieku od 11 do 18 roku życia.

PLASTYKA I RĘKODZIEŁO – zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapisz się na kreatywne warsztaty rękodzieła i plastyki ! Nie musisz mieć szczególnych uzdolnień plastycznych! Dzieci od 7 roku życia.
Zapraszamy jeśli:

– chcesz zdobyć nową wiedzę,

– chcesz ozdobić swoje wnętrze pracami przez siebie wykonanymi,

– chcesz mieć okazję do poznawania nowych, ciekawych ludzi,

– potrzebujesz relaksu

Karty uczestnictwa w zajęciach znajdują się w załącznikach.

 

 

Załączniki