Wernisaż wystawy „Nad poziomem oceanów” Zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy na najnowszą wystawę fotograficzną „Nad poziomem oceanów”, która odbędzie się w sali wystaw Miejskiego Ośrodka Kultury w Radymnie od 29 kwietnia do 30 maja 2024 r.
Wystawa „Nad poziomem oceanów” to zbiór niezwykłych fotografii autorstwa utalentowanych artystów Piotra Lisowskiego i Oktawiana Kycia. Zdjęcia prezentują nie tylko wyjątkowe miejsca, ale także umiejętność uchwycenia chwili, w której światło i cień tworzą magiczną harmonię.
Podczas wernisażu, który odbędzie się 29 kwietnia o godzinie 18:00, będziecie mieli Państwa okazję spotkać się z artystami i wysłuchać ich inspirujących historii związanych z tworzeniem tych wyjątkowych obrazów.
Nie przegap tej niezwykłej okazji, by zanurzyć się w świecie fotografii i odkryć, jak światło i cień mogą przekształcać rzeczywistość w dzieło sztuki.
Serdecznie zapraszamy!