Lista uczestników zajęć artystycznych w MOK na rok 2018/2019

ZAJĘCIA WOKALNE

GRUPA 6-7 LATKÓW (poniedziałek godz. 16:00)

1.Natlia Stysiał

2.Michał Sawa

3.Lidia Pacek

4.Zofia Bącal

5.Milena Olech

6.Oliwia Terlecka

7.Franciszek Brzyski

8.Aleksandra Buśko

GRUPA I (poniedziałek godz. 15:00)

1.Amelia Sanocka

2.Milena Uberman

3.Antonina Iwan

4.Maja Siara

5.Weronika Opalińska

GRUPA II (środa godz. 15:00)

1.Zozanna Kosztyła

2.Julia Sawa

3.Oliwia Matwijczak

4.Maja Biesiadecka

5.Wiktoria Trojnar

6.Kornelia Ciekańska

7.Katarzyna Gdula

GRUPA III (środa godz. 14:00)

1.Malwina Piętka

2.Zuzanna Jurczyńska

3.Weronika Brzyska

4.Patrycja Krysiak

5.Sabina Tomaszewska

6.Julia Nosal

GRUPA IV (wtorek godz. 14:00)

1.Aleksandra Kosztyła

2.Maja Sudoł

3.Emilia Biesiadecka

4.Julia Indra

5.Karolina Muszak

6.Milena Siara

7.Sylwia Wołosz

GRUPA V (czwartek godz. 18:00)

1.Dominika Jaromi

2.Sylwia Lewandowska

3.Justyna Gołdy

4.Jakub Olech

5.Dagmara Krysiak

ZAJĘCIA TANECZNE

GRUPA I (wtorek, czwartek godz. 17:00)

1.Natlia Stysiał

2.Aleksandra Buśko

3.Aurelia Wojtowicz

4.Karolina Prymon

5.Zuzanna Wszołek

6.Lidia Pacek

7.Zofia Bącal

8.Magdalena Solarczyk

9.Gabriela Stecyk

10.Martina Hoffman

11.Milena Olech

12.Zofia Mroczkowska

13.Dawid Hołowacz

14.Magdalena Marek

15.Jakub Wasylik

16.Hanna Gala

GRUPA II (wtorek, czwartek godz. 16:00)

1.Katarzyna Gdula

2.Amelia Sanocka

3.Weronika Styrczula

4.Julia Bugira

5.Oliwia Dyl

6.Oliwia Matwijczak

7.Antonina Iwan

8.Michalina Przytuła

9.Oliwia Lubczyńska

10.Maja Siara

11.Wiktoria Trojnar

12.Kornelia Ciekańska

13.Kamil Zieliński

14.Krzysztof Zwoliński

GRUPA III (wtorek, czwartek godz. 15:00)

1.Julia Wilk

2.Aleksandra Wilk

3.Patrycja Krysiak

4.Kinga Jackowska

5.Nikola Andruszko

6.Sandra Gąska

7.Kinga Dyl

8.Maja Sudoł

9.Julia Nosal

10.Wiktoria Sanakiewicz

11.Mateusz Hołowacz

12.Natlia Segin

13.Julia Wasylik

14.Wiktoria Wasylik

15.Jakub Kmieć

16.Damian Figiela

17.Emilia Atachim

18.Maciej Słabak

19.Łukasz Zieliński

20.Karol Zieliński

21.Milena Siara

AKADEMIA MALUCHA

(poniedziałek godz. 17:00)

1.Natlia Górecka

2.Marianna Herman

3.Anna Krawczyk

4.Maja Olejarz

5.Marta Olejarz

6.Emilia Bacza

7.Gosia Pasieka

8.Hanna Luft

9.Julia Kołodziej

10.Maja Wolańska

11.Lilianna Kotyla

12.Lena Jurczyńska

13.Agata Karbownik

14.Rozalia Karbownik

15.Nikola Lubczyńska

16. Natalia Trojnar

17. Amelia Wójtów