Zapisy na zajęcia artystyczne na rok kulturalny 2019/2020.


Miejski Ośrodek Kultury w Radymnie ogłasza zapisy na zajęcia artystyczne na rok kulturalny 2019/2020.
Zapisy będą prowadzone od dnia 26-30.08.2019 w siedzibie MOK w godzinach od 9:00 – 15:00 oraz od dnia 2-4.09.2019 r.

w godzinach od 09:00–17:00.


Poniżej proponowane zajęcia:
AKADEMIA MALUCHA – to wyjątkowe zajęcia, podczas których mali uczestnicy rozwijają się dzięki poznawaniu niesamowitego świata muzyki. W towarzystwie kolegów i koleżanek uczą się piosenek, zasad rytmiki, a także gry na instrumentach. Zajęcia te są z pewnością doskonałą inwestycją w przyszłość swoich pociech. Nie od dziś bowiem wiadomo, że muzyka doskonale wspomaga prawidłowy rozwój i łagodzi obyczaje. Zajęcia powstały z myślą o dzieciach w przedziale wiekowym 3-4 lata.

ZAJĘCIA WOKALNE – zajęcia w zakresie pracy nad ciekawym repertuarem, zróżnicowanym pod względem: wieku, charakteru, tematyki oraz stylistyki muzycznej. Praca nad emisją głosu, dykcją, recytacją, interpretacją piosenki, ruchem scenicznym oraz higieną głosu. Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 14 lat.

STUDIO PIOSENKI MOK – prowadzone przez Dorotę Gunię działa w Miejskim Ośrodku Kultury od września 1995 roku. Studio prowadzi zajęcia dla młodzieży w wieku od 15 do 20 lat z potencjałem wokalnym, wymagającej doszlifowania swoich umiejętności, przede wszystkim dla tych, którym muzyka w duszy gra. Podczas zajęć szczególny nacisk kładziony jest na emisję głosu, dykcję, interpretację piosenek oraz pracę nad wyrazem scenicznym. W ramach SP działa zespół wokalny, który tworzą osoby już śpiewające, dysponujące dobrym głosem i chęcią do ciężkiej pracy, by śpiewać na głosy utwory coraz trudniejsze i coraz ambitniejsze.


Chętni do uczestnictwa w zajęciach wokalnych przygotowują piosenkę acapella (bez podkładu), którą zaprezentują podczas przesłuchań w dniach od 26-30.08.2019 r. w godzinach od 9:00-15:00 oraz w dniach od 02-04.09.2019 w godzinach od 9:00 do 17:00.


ZAJĘCIA TANECZNE – na zajęciach dzieci poznają czym jest taniec, rozwijają swój taneczny talent. Będą mogły zaprezentować wypracowane podczas spotkań układy taneczne w trakcie różnych imprez organizowanych przez MOK. Główną ideą zajęć jest kształtowanie i rozwijanie zainteresowań oraz uzdolnień tanecznych dzieci i młodzieży. Dzieci i młodzież w wieku od 5 do 18 lat.

ZESPÓŁ LUDOWY MALI RADYMNIANIE – grupę tworzą dziewczęta i chłopcy ze szkół podstawowych w wieku 11-15 lat. W repertuarze posiada tańce z różnych regionów kraju. Zajęcia rozwijają sprawność i wrażliwość artystyczną wiążąc proces rozwoju fizycznego z poznaniem kultury ludowej i narodowej.

ZAJĘCIA AKROBATYCZNO-BALETOWE – zajęcia dla dzieci mają na celu ogólny rozwój ruchowy dziecka, jak i naukę podstaw tańca klasycznego. Podczas naszych baletowych podróży uwrażliwiamy na muzykę i rytm, a także wprowadzamy najmłodszych w magiczny świat tańca. Zajęcia od 6 roku życia.

PLASTYKA I RĘKODZIEŁO – zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapisz się na kreatywne warsztaty rękodzieła i plastyki ! Nie musisz mieć szczególnych uzdolnień plastycznych!

Zapraszamy jeśli:

  • chcesz zdobyć nową wiedzę,
  • chcesz ozdobić swoje wnętrze pracami przez siebie wykonanymi,
  • chcesz mieć okazję do poznawania nowych, ciekawych ludzi,
  • potrzebujesz relaksu

ZAJĘCIA TEATRALNE – zajęcia wprowadzają do niezwykłego świata teatru. Dzieci i młodzież będą rozwijały swoją wyobraźnię i umiejętności poprzez działania twórcze z zakresu pantomimy, teatru słowa, cieni i lalek. Podróż poprzez emocje będzie niezapomnianym doświadczeniem i jednocześnie wspaniałą zabawą.

CHÓR CANTILENA – to ludzie z pasją i licznymi pomysłami. Od początku swojej działalności aktywnie angażuje się w tworzenie i upowszechnianie kultury muzycznej w Naszym regionie. Inicjuje i współorganizuje imprezy, koncerty i festiwale. Profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem uczestniczy w organizacji wielu imprez takich jak: „Jurajska Noc Świętojańska”, „Koncert Kolęd i Pastorałek”, „Orszak Trzech Króli” itp. Śpiewają w Nim amatorzy dla których śpiew jest pasją. Chórzyści spotykają się na próbach 2 razy w tygodniu i pracują nad rozwojem głosu. Wspaniała atmosfera i śpiew trwa już kilkanaście lat i wykształciła w chórzystach odpowiedzialność, obowiązkowość i umiejętność pracy w grupie.


UWAGA! Niezależnie ile zajęć wybierasz, opłata jest jedna !