Nabór na zajęcia teatralne!

Miejski Ośrodek Kulty w Radymnie ogłasza nabór na zajęcia teatralne na rok kulturalny 2021/2022.
Zajęcia teatralne – zajęcia wprowadzają do niezwykłego świata teatru. Dzieci i młodzież będą rozwijały swoją wyobraźnię i umiejętności poprzez działania twórcze z zakresu pantomimy, teatru słowa, cieni i lalek. Podróż poprzez emocje będzie niezapomnianym doświadczeniem i jednocześnie wspaniałą zabawą. Celem zajęć teatralnych będzie rozwijanie kompetencji wiedzy o teatrze, kształtowanie umiejętności posługiwania się językiem ojczystym w zakresie mówienia prozy, recytacji poezji, wyrażanie przeżyć, nastrojów, emocji za pomocą gestów, ruchów, mimiki. Wdrażanie do odkrywania swoich uzdolnień scenicznych, wczuwania się w rolę i akcję. Zdobywanie umiejętności improwizacyjnych i naśladowczych.
Zajęcia teatralne poprowadzi Henryk Hryniewicki – ur. 1981 roku w Bielsku Podlaskim, aktor, reżyser, konstruktor lalek. W 2007 roku uzyskał dyplom magistra sztuki w zakresie aktorstwa teatru lalek na Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Aktor Teatru Maska w Rzeszowie, założyciel i twórca Teatru NEMNO.
 

 

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 11 do 16 roku życia.
Aby wziąć udział w zajęciach teatralnych należy zapoznać się z regulaminem zajęć, wypełnić kartę uczestnictwa oraz oświadczenie.
Kartę uczestnictwa w warsztatach należy złożyć osobiście w Miejskim Ośrodku Kultury w Radymnie do 17 września 2021 r.
ZAPRASZAMY ! 

Załączniki