Koncert Live – Pamięć 81′

„Pamięć 81” to koncert podsumowujący obchody w Radymnie 40 lecia ogłoszenia stanu wojennego w Polsce, na które złożyły się m.in. wystawa „Stan wojenny 1981-1983” czy rodzinny konkurs na grę historyczną.

W koncercie usłyszymy utwory silnie rezonujące z nastrojami społecznymi tamtego okresu, głównie z gatunku rocka, który wtedy przeżywał wielki boom.

W nowych aranżacjach usłyszymy piosenki m.in. zespołu Perfect, Maanam, Bajm, Republika i „hymn” Jacka Kaczmarskiego –MURY.

W koncercie zaprezentuje się zespół złożony z muzyków Akademii Muzycznej w Krakowie oraz lokalni wokaliści związani z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Radymnie. Całość połączona będzie narracją, profesjonalnym oświetleniem i nagłośnieniem.

12 GRUDNIA 2021 R. GODZ. 18.00 – WEJŚCIÓWKI DO ODEBRANIA W MIEJSKIM OŚRODKU KULTURY OD 06.12.2021 R.