12 grudnia 2021 – Koncert „Pamięć 81”

12 grudnia w MOK w Radymnie odbył się koncert Pamięć 81’, który był finałem obchodów w naszym mieście 40 rocznicy ogłoszenia stanu wojennego w Polsce przy współpracy z Wojewódzkim Domem Kultury w Rzeszowie, pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego Pana Władysława Ortyla oraz Burmistrza Miasta Radymna Pana Mieczysława Piziurnego. W koncercie sięgnięto do utworów głównie muzyki rockowej, która w latach 80-tych przeżywała wielkie „boom”.  Do udziału w koncercie zostali zaproszeni lokalni wokaliści: Anna Brudniak-Żołnierz, Katarzyna Bis, Dominika Gunia, Dagmara Krysiak, Julia Lanica, Mateusz Buśko, Aleksander Michalewski, Zbigniew Poręba oraz zespół muzyczny w składzie: Przemysław Stefańczyk (piano), Michał Kołodziej (gitara basowa), Mateusz Szkil (gitara), Przemysław Kuta (perkusja). Ze względu na ograniczenia covidowe nie wszyscy zainteresowani mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu, dlatego zapraszamy Państwa do obejrzenia nagrania z koncertu „Pamięć 81”.

Koncert Pamięć 81' - 12 grudnia 2021 Miejski Ośrodek Kultury w Radymnie